Uncategorized

NOWOŚĆ! Monitor interaktywny MX V4 SMART zostawia w tyle konkurencję

Firma Smart Technologies przełamuje kolejne bariery w dziedzinie technologii edukacyjnych, co najlepiej świadczy o jej nowym, pionierskim produkcie – monitorze interaktywnym SMART Board MX V4.

post FB monitory SMART MX V4 3 NOWOŚĆ! Monitor interaktywny MX V4 SMART zostawia w tyle konkurencję MX200 V4 to przełom w dziedzinie monitorów interaktywnych, oferuje funkcje i możliwości nieosiągalne dla konkurencji.

Zapytajcie każdego, kto miał do czynienia z technologiami edukacyjnymi, a z pewnością potwierdzi, że monitory SMART Board są nieodłącznym elementem nowoczesnej nauki w polskich szkołach.

MX200 V4 to przełom w dziedzinie monitorów interaktywnych, oferuje funkcje i możliwości nieosiągalne dla konkurencji. To urządzenie, które każdy nauczyciel lub uczeń może natychmiast wykorzystać na lekcji – jest tak proste w obsłudze, że od pierwszego dnia korzystasz z jego pełnych możliwości. MX200 V4 zawiera zintegrowane narzędzia, które ułatwiają łączenie uczniów z prezentowanym materiałem.

Ale prosta obsługa to nie jedyna zaleta MX200 V4. Technologia dotykowa, jaką zastosowano w tych urządzeniach, umożliwia pracę wielu użytkowników jednocześnie. MX200 V4 umożliwia uczniom pisanie, usuwanie, dotykanie i wykonywanie gestów jednocześnie na wszystkich platformach i w różnych aplikacjach, bez przeszkadzania innym użytkownikom.

Rozważając inwestycję w technologię, ważne jest, aby była ona trwała i przyszłościowa. MX200 V4 spełnia te kryteria z nawiązką. Zastosowano tu kilka innowacyjnych rozwiązań, takich jak 8 GB szybkiej pamięci operacyjnej, 32 GB przestrzeni na dane (z możliwością rozbudowy do 544 GB za pomocą karty microSD), oraz system SMART iQ, oparty na najnowszej, stabilnej wersji systemu Android 11. Dodatkowo, urządzenie oferuje wbudowany system audio, możliwość logowania za pomocą technologii NFC, a także współpracę z chmurą.

Aby zapewnić największą łatwość użytkowania i zgodność z najnowszymi normami, SMART MX200 V4 wyposażony jest również w sklep z aplikacjami, automatyczne aktualizacje OTA, bezszwowe połączenie wyświetlacz – szyba, czujnik światła otoczenia, dwa USB C 3.2 (15W / 65W), WiFi 6, Bluetooth 5.2 . Te nowoczesne funkcje i specyfikacje podnoszą MX200 V4 na wyższy poziom technologiczny, co jest kluczowe dla długotrwałego, efektywnego wykorzystania.

Chętnie pomożemy Państwu wybrać odpowiedni monitor interaktywny do szkoły! Zachęcamy do kontaktu pod adresem: kontakt@irs.com.pl

Najważniejsze jest to, że każda szkoła, która obecnie otrzymuje monitory SMART serii MX, dostaje najnowszą serię MX200 V4. To gwarancja, że dostajecie urządzenie o najwyższych specyfikacjach i najnowszej technologii. Szczegółowe informacje na temat technicznych aspektów tych nowoczesnych monitorów można znaleźć w specyfikacji pod adresem: https://downloads.smarttech.com/media/sitecore/pl/support/product/sbfpd/mx/specs/specssbidmx200v4.pdf

Dystrybutorem najwyższej jakości monitorów interaktywnych SMART do szkół jest firma Image Recording Solutions sp. z o.o.: www.irs.com.pl


O SMART Technologies

Od kiedy w 1991 roku SMART Technologies wprowadził swoją pierwszą dotykową tablicę interaktywną SMART Board™, firma rozpoczęła tradycję tworzenia innowacyjnych, łatwych w obsłudze rozwiązań, które zapewniły jej ogólnoświatową rozpoznawalność i zaufanie klientów. To właśnie tej tradycji SMART Technologies zawdzięcza swoją obecną pozycję globalnego lidera rynku tablic interaktywnych. Stale rozszerzana linia produktów SMART sprawiła, że praca zespołowa oraz skuteczne nauczanie oparte na technologiach interaktywnych są dostępne dla milionów ludzi na całym świecie.

(Liczba odwiedzin: 9, 1 dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *