Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Nowości

 

30.03.2020

Rząd ogłosił program finansowania zakupu komputerów dla uczniów i nauczycieli. Organy prowadzące szkoły mogą składać wnioski od 1 kwietnia 2020 roku. W tym linku odkryją Państwo plik - kalkulator, który pomoże oszacować zapotrzebowanie na sprzęt i jego koszt.

Poniżej znajdziecie Państwo aktualną ofertę komputerów Acer dedykowanych do pracy szkole i nauczania zdalnego, a także ofertę niezbędnego oprogramowania ułatwiającego nauczanie zdalne.

W przypadku wątpliwości, które elementy ująć do zakupu, prosimy o kontakt na mail: kontakt@irs.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


 

Cyfrowa Szkoła

 

Seria notebooków TravelMate P2 wyposażona w procesory najnowszej generacji gwarantująca doskonałą równowagę między wydajnością a niezawodnością. To rodzina godnych zaufania urządzeń wspierających naukę, wystarczająco silnych, aby poradzić sobie z każdym niemal obciążeniem. 

 

 

Sprzęt do rządowego program finansowania zakupu komputerów dla uczniów i nauczycieli

Trwa program "Zdalna szkoła+". Złożenie wniosku przez jednostkę samorządu terytorialnego gwarantuje otrzymanie dofinansowania w wysokości od 35 do 165 tysięcy złotych.

- O pieniądze mogą się starać wszystkie gminy w Polsce. Zachęcamy do udziału w programie – mówi minister cyfryzacji Marek Zagórski. - „Zdalna szkoła+” to kolejny program, w którym wspólnie z Centrum Projektów Polska Cyfrowa (CPPC), chcemy pomóc uczniom i nauczycielom w dostępie do sprzętu niezbędnego do zdalnych lekcji. 

Zasada jest taka: sprzęt kupuje gmina i wypożycza go uczniom lub nauczycielom, którzy najbardziej go potrzebują. Kiedy lekcje wrócą do szkół, sprzęt też tam trafi - będzie mógł być wykorzystywany przez wszystkich uczniów.

Złożenie wniosku o dofinansowanie jest gwarancją wypłaty. Z zakupem sprzętu nie trzeba czekać na podpisanie umowy i przelew. Ministerstwo Cyfryzacji finansuje zakupy poczynione od 16 marca 2020 r.

 

Szczegóły programu i wnioski do pobrania znajdują się na stronie: 

https://cppc.gov.pl/zdalna-szkola-2

 

Sprzęt dostępny w ramach programu znajduje się na w portalu Cyfrowa Szkoła Plus. Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na mail: kontakt@irs.com.pl

Notebooki Acer dla Szkół i Pracy Zdalnej

Niestety, ta kategoria nie zawiera produktów.
Zapraszamy do przejrzenia asortymentu w pozostałych kategoriach.