Monitory Interaktywne do Firm

Monitor interaktywny do Sali Konferencyjnej – SMART GX

Wprowadź interaktywność do swojej organizacji w przystępnej cenie

monitor interaktywny SMART GX do sali konferenyjnej

Połączenie

Podłącz monitor i urządzenia perfyferyjne, w okamgnieniu udostępniaj obraz z laptopa, telefonu etc.

Prostota

W pisaniu, dotykaniu, interakcji z monitorem dzięki najlepszemu w branży oprogramowaniu i atramentowi SMART Ink.

 

Zaangażowanie

Dzięki wbudowanemu systemowi Android oraz oprogramowaniu SMART Ink uczestniczy spotkania uczestniczą w nim, zarówno pracując przy monitorze, jak i na sali konferencyjnej lub gdziekolwiek na świecie.

monitor interaktywny SMART podczas użycia w firmie

W zestawie:

• monitor interaktywny SMART Board GX z 2 głośnikami 15W

• Android

• zintegrowane Wi-Fi

• SMART Ink®

• Object Awareness™*

• aktualizacje oprogramowania przez internet

• akcesoria pióra, pilot, kable

wsparcie konsultanta biznesowego SMART w Polsce

* po podłączeniu komputera

 

Jeden monitor, wiele połaczeń

Seria SMART Board GX daje użytkownikom możliwość podłączenia urządzeń i komputerów.

 

Podłącz urządzenia użytkownika 

Uczestnicy mogą łatwo udostępniać ekrany ze swoich komputerów lub smartfonów za pomocą aplikacji, aby zaprezentować swoje pomysły i ułatwić współpracę w przestrzeni konferencyjnej. Gospodarze spotkania mogą wchodzić w interakcje z  z udostępnianą treścią za pomocą funkcji touchback na komputerach Windows i Mac.

Lepsze wideokonferencje

Wyświetlacze SMART mogą współpracować z kamerami internetowymi UVC oraz aplikacjami Zoom, Google Meet™, Microsoft Teams™ i innymi. Ulepszaj ekrany współdzielone z tych aplikacjach za pomocą cyfrowego atramentu, aby skupić uwagę uczestników na istotnych kwestiach.

Interakcja z podłączonymi urządzeniami

Podłącz wiele komputerów i do swojego monitora SMART, a następnie łatwo przełączaj między nimi, a by w nich nanosić notatki. Dodatkowo, łatwo podłączysz zewnętrzne nośniki do 15-watowego portu USB-C, masz możliwośc zaciągania danych, plików, obrazów.


Prostota i intuicjaą

20 punktów dotykowych pozwala uczesnikom pisać, wymazywać, przesuwac obiekty na jednym mmonitorze bez konieczności zmiany menu.

 

Intuicyjny dotyk

Podłącz swój komputer i pisz, przesuwaj elementy na ekranie monitora interaktywnego SMART GX i wymazujr bez konieczności wybierania menu – a to wszystko dzięki funkcji Object Awareness.

Atrament w dowolnym miejscu

Oprogramowanie SMART Ink umożliwia pisanie w przeglądarkach internetowych i aplikacjach oraz na nich, w tym w plikach PDF i Microsoft Office®, a następnie zapisywać notatki w prawie każdym typie pliku.

Monitor interaktywny do Sali Konferencyjnej - SMART GX Podłącz monitor i urządzenia perfyferyjne, w okamgnieniu udostępniaj obraz z laptopa, telefonu etc.

Bądź na bieżąco

SMART GX działa zaraz po wyjęciu z pudełka, a aktualizuje się over-the-air. Może być również zarządzany za pomocą oprogramowania SMART Remote Management software (wyposażenie opcjonalne).


Zaangażowanie

Monitory interaktywne SMART dostarczamy z podstawowym zestawem narzędzi do współpracy dla zaangażowania użytkowników spotkania. Za darmo, bez konieczności wykupywania subskrypcji. 

Wbudowany system Android

Daje uzytkownikom bezpośredni dostęp do internetu, tablicy interaktywnej i współdzielenia ekranu. Bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń. Można też otworzyć pliki OneDrive i Google Drive bezpośrednio na ekranie.

Aplikacje i widżety

Korzystaj z popularnych aplikacji i dodaj szybką interakcję dzięki widżetom, które wyświetlają się przy każdym włączeniu monitora.


Elastyczność

Dzięki szerokiej gamie opcji mozliwości pracy użytkownicy mają wszystko, czego potrzebują, w jednym miejscu.

Systemy Windows i Mac OS

20 punktów dotykowych dzięki funkcji Object Awareness na każdym podłączonym komputerze z systemem Windows lub Mac OS. Pisz w i na aplikacjach za pomocą SMART Ink 

Opcjonalny SMART OPS

Dodaj moduł SMART OPS PC, aby uzyskać wszystko w jednym, bez kabli. Moduł OPS PC pozwala na proste, standardowe szybkie uruchomienie bogatej palety funkcji monitora interaktywnego.

(Liczba odwiedzin: 11, 1 dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *