Monitory Interaktywne do Firm

Jak i jaki monitor interaktywny wybrać do sali konferencyjnej?

Używanie interaktywnych narzędzi cyfrowych, które pomagają ludziom efektywniej współpracować, stało się palącym zagadnieniem dla wielu firm. Interaktywność umożliwia efektywniejszą współpracę między oraz swobodne przesyłanie lub udostępnianie cyfrowych danych między pracownikami i lokalizacjami, zapewniając nam jak największą wydajność pracy.

Wybór odpowiedniego rozwiązania interaktywnego – być może zastąpienie projektora lub niewielkiego ekranu niewspółpracującego – może być przerażający, zwłaszcza jeśli ta technologia i sposób pracy są dla Państwa biznesu nowością.

Odpowiednie pomieszczenie, odpowiedni ekran

Wybór idealnego miejsca na interaktywny ekran ma ogromne znaczenie. Kiedyś najnowsza technologia zawsze znajdowała się najpierw w sali konferencyjnej, co dodawało prestiżu, nawet jeśli sala przez znaczną część czasu świeciła pustkami. Obecnie interaktywne ekrany są dostępne w różnych cenach i rozmiarach, więc wybór miejsca, gdzie będzie umieszczony ekran, zależy bardziej od potrzeb użytkowników niż tylko od osób, które go zobaczą.

Niezależnie od rozmiaru ekranu, musi on pasować do pomieszczenia. Może się okazać, że firma ma wiele pomieszczeń o różnych kształtach i rozmiarach, które wymagają monitorów interaktywnych, dlatego warto rozważyć wybór produktu, który działa w ten sam sposób niezależnie od rozmiaru.

Warto rozważyć, w jaki sposób ludzie będą korzystać z ekranu – jeśli głównie będzie on służył do prezentacji i większych spotkań, to większy ekran (np. 86”) w sali konferencyjnej sprawdzi się dobrze. Ale jeśli spotykają się niewielkie zespoły, to monitor 55” lub 65” cali będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem.

Podłączenie

Prostota i łatwość konfiguracji są niezwykle istotne dla zapewnienia doskonałego interaktywnego doświadczenia. Przecież interaktywny ekran, który wymaga specjalnych sterowników, licencji oprogramowania i instrukcji obszernej jak dzieła Lenina wszystkie, po prostu nie sprawdzi się w dzisiejszym biurze czy środowisku biznesowym.

Ludzie chcą pracować natychmiast po podłączeniu monitora, móc współpracować ze swoimi kolegami i po prostu kontynuować swoje codzienne obowiązki bez zbędnego zastanawiania się. Połączenia muszą działać za pierwszym razem, za każdym razem, bez potrzeby szukania odpowiednich kabli, pilota zdalnego sterowania czy specjalnego pióra. Interaktywny ekran, który oferuje połączenie za pośrednictwem standardowego interfejsu Android, poprzez podłączenie kabla HDMI lub USB, jest tym, czego potrzebujesz. To rozwiązanie działa od razu, za każdym razem, bez dodatkowej konfiguracji.

Aby uzyskać jeszcze większą elastyczność, bezprzewodowe połączenie umożliwia firmie dodawanie wielu uczestników niezależnie od urządzenia, co ułatwia udostępnianie i zarządzanie treściami na ekranie. Oznacza to, że interaktywny ekran, w który zainwestujesz, będzie faktycznie używany, a nie pozostanie jedynie kosztownym wyświetlaczem w rogu pokoju.

Opcje dotykowe

Interaktywna technologia dotykowa znacznie się rozwinęła w ciągu ostatnich lat i jest teraz codzienną częścią naszego życia – od smartfonów i tabletów po najnowocześniejsze duże interaktywne ekrany. Wszyscy szukamy intuicyjnych i łatwych w użyciu narzędzi pracy.

Co więcej, dzięki dostępnym obecnie możliwościom dotyk, użytkownicy mogą bezpośrednio dokonywać adnotacji w najpopularniejszych i najczęściej używanych pakietach biurowych. Na poziomie podstawowym nie ma potrzeby instalowania dodatkowego „specjalnego” oprogramowania interaktywnego na komputerze – to samo powinno dotyczyć interaktywnego ekranu.

Światowym liderem technologii dotykowej jest kanadyjska firma SMRTTECH. SMART tworzy JEDYNE na świecie interaktywne ekrany, które pozwalają wielu użytkownikom swobodnie pisać, wymazywać i gestykulować jednocześnie na dowolnej aplikacji. Seria MX Pro jest na tyle inteligentna, że rozróżnia między dotykiem, gestem, piórem i wymazywaniem dłonią – bez przełączania trybu.

monitor interaktywny SMART do sali konferencyjnej lider technologii dotykowej Jak i jaki monitor interaktywny wybrać do sali konferencyjnej? Wybór odpowiedniego rozwiązania interaktywnego - być może zastąpienie projektora lub niewielkiego ekranu niewspółpracującego - może być przerażający, zwłaszcza jeśli ta technologia i sposób pracy są dla Państwa biznesu nowością.
Monitory interaktywne SMART są światowym liderem w technologii dotykowej

Przynieś własne urządzenie (BYOD)

Współcześnie powszechną praktyką jest wydawanie pracownikom laptopa, a być może nawet smartfona, zaraz po dołączeniu do firmy. Jednak nie wszyscy pracownicy są w nie wyposażeni, dlatego BYOD (Przynieś Własne Urządzenie) stało się stałym elementem nowoczesnej przestrzeni pracy.

Nowoczesne monitory interaktywne współpracują i integrują się z urządzeniami – niezależnie od tego, czy są to urządzenia z systemem Windows, iOS czy Android. Jest to ogromne ułatwienie pracy w organizacji. Oprogramowanie SMART Ink® pomaga utrzymać płynność idei i dynamikę spotkań. Wystarczy podnieść pisak i pisać bezpośrednio w plikach PDF, dokumentach Microsoft Office, przeglądarkach internetowych i filmach.

Co więcej, tylko SMART Ink umożliwia jednoczesne pisanie i nawigację bez irytujących przerw i zawieszania się programu. To naprawdę tak proste, jak postawienie pisanie długopisem na kartce. A dziś, gdy tak rzadko piszemy ręcznie, nawet prostsze.

monitor interaktywny SMART do sali konferencyjnej SMART Ink Jak i jaki monitor interaktywny wybrać do sali konferencyjnej? Wybór odpowiedniego rozwiązania interaktywnego - być może zastąpienie projektora lub niewielkiego ekranu niewspółpracującego - może być przerażający, zwłaszcza jeśli ta technologia i sposób pracy są dla Państwa biznesu nowością.
Tylko SMART Ink umożliwia jednoczesne pisanie i nawigację bez irytujących przerw i zawieszania się programu

Ograniczenie kosztów podróży

Spotkania są codziennym elementem życia biznesowego, ale to nie oznacza, że zawsze musimy się spotykać osobiście. Wideokonferencje jako sposób współpracy z kolegami stają się coraz bardziej popularne. Nie tylko pomagają nam zmniejszyć koszty podróży i tym samym nasz ślad węglowy, ale także pomagają lepiej zarządzać czasem i być bardziej produktywnym.

W związku z tym wybór interaktywnego ekranu dotykowego, który może bezproblemowo integrować się z rozwiązaniem do wideokonferencji, jest niezwykle istotny, aby zapewnić skuteczną współpracę z koleżankami i kolegami w firmie.
Seria MX Pro SMART szczyci się zintegrowaną sześcioelementową matrycą mikrofonową oraz zestawem głośników o mocy 40W, zapewniając doświadczenie z wideokonferencji o immersyjnej jakości audio bez konieczności podłączania dodatkowego sprzętu.

SMART MX Pro współpracuje z kamerą SMART Ultra HD 120, kamerami internetowymi Logitech® i innymi kamerami UVC, Microsoft Teams™, Zoom, Google Meet™, Webex i innymi, umożliwiając skuteczną współpracę zespołów pracujących zdalnie.

monitor interaktywny SMART do sali konferencyjnej i wideokonferencje Jak i jaki monitor interaktywny wybrać do sali konferencyjnej? Wybór odpowiedniego rozwiązania interaktywnego - być może zastąpienie projektora lub niewielkiego ekranu niewspółpracującego - może być przerażający, zwłaszcza jeśli ta technologia i sposób pracy są dla Państwa biznesu nowością.
SMART MX Pro współpracuje z kamerą SMART Ultra HD 120, kamerami internetowymi Logitech® i innymi kamerami UVC, Microsoft Teams™, Zoom, Google Meet™, Webex i innymi

Zwrot z inwestycji

Na koniec, ale z pewnością nie mniej istotne, należy rozważyć koszty. Wybieranie najtańszego rozwiązania nie zawsze jest najlepszą praktyką. Interaktywny ekran, który zdecydujesz się kupić, stanowi znaczącą inwestycję w przyszłość współpracy Twojej firmy.

Dlatego wybór renomowanej marki to absolutnie konieczny wybór. Jakość i prostota użytkowania zapewnią skuteczne wdrożenie nowego sprzętu i przyniosą rzeczywisty zwrot z inwestycji. Przecież zespół nie zaakceptuje nowego rozwiązania, jeśli jest trudne w użyciu, zawiedzie ich w kluczowych momentach lub po prostu nie sprawi, że staną się bardziej produktywni. Dlatego wszystkie interaktywne ekrany SMART są wyposażone w intuicyjne i łatwe w użyciu oprogramowanie oraz narzędzia na ekranie, które usprawnią Twoje środowisko pracy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak interaktywne ekrany SMART mogą pomóc Państwa firmie pracować sprawniej i efektywniej współpracować, prosimy o kontakt z nami i umówienie się na prezentację.

(Liczba odwiedzin: 12, 1 dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *