Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Nowości

 

31.12.2018

Programy rządowe,  takie jak Cyfrowa Szkoła czy Aktywna Tablica, zachęcają szkoły do przeprowadzania lekcji wspieranych technologią informacyjną i komunikacyjną przez dofinansowanie zakupu urządzeń, w tym monitorów interaktywnych, tablic interaktywnych z projektorami krótkoogniskowymi.

O ile tablice interaktywne zadomowiły się w polskich szkołach, o tyle monitory interaktywne dopiero w nich się powoli pojawiają. Duże zasługi ma w tym zakresie trwający od dwóch lat program Aktywna Tablica, z którego szkoły podstawowe będą mogły skorzystać także w 2019 roku. Nadal jednak monitory interaktywne pozostają relatywnie nieznanym sprzętem, stąd dyrektorzy i nauczyciele w szkołach zadają sobie pytanie:

Jaki monitor interaktywny wybrać do szkoły?


 

 

02.10.2017

Firma Hitachi zaprasza najlepszych sprzedawców projektorów na prawdziwie góralskie atrakcje w dniach 7-9 marca 2018 roku. 

Zobacz, jak się zdobyć szczyt!


 

 

27.06.2017 

Z dumą i bez zbędnej opieszałości informujemy, że mamy już w sprzedaży najlepszy projektor do szkoły według bloga Życie Interaktywne (stan latem 2017 r.). Projektor przekonuje gwarantowaną żywotnością lampy 10000 godzin w trybie pełnej jasności. Kup teraz!


 

 

16.03.2017

Z przyjemnością przedstawiamy cennik promocyjny na sprzęt niezbędny do wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli zestawy interaktywne (tablice interaktywne SMART z projektorem krótko- lub ultrakrótoogniskowym), przyłącza instalacyjne, wizualizery, laboratoria przyrodnicze PASCO. Zobacz promocje na sprzęt interaktywny dla szkół!


 

 

30.03.2016

Oferujemy pomoc w przygotowaniu projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Ruszyły konkursy mające na celu podniesienie jakości kształcenia ogólnego w szkołach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Placówki Oświatowe (w zależności od województwa) mogą składać wnioski o dofinansowanie. Dla szkół oraz organów prowadzących oferujemy pomoc w przygotowaniu  i realizacji indywidualnych projektów.

Potrzebujesz pomocy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego? Skontaktuj się z nami: kontakt@irs.com.pl, tel: 22 752 27 88-96 lub bezpośrednio z przedstawicielem Cyfrowej-Szkoly.infoprzedstawicielem Cyfrowej-Szkoly.info, który zaopiekuje się Twoją placówką.

 

Czytaj więcej...


 

23.02.2016

NOWOŚĆ! Projektor o krótkiej ogniskowej CP-CX301WN idealny do tablicy interaktywnej Smart.

Ma jasność 3100 ANSI Lumenów. Wyposażony jest w szereg użytecznych złączy, w tym HDMI, przez co jego stosowanie na lekcjach nie przysporzy nauczycielom żadnych trudności. Żywotność lampy w trybie eco2 wynosi nawet 10.000 godzin, co w połączeniiu z legendarną jakością japońskiego Hitachi daje niezawodne urządzenie do szkoły. Kup teraz!

projektor hitachi o krótkiej ogniskowej CP-CX301WN

 


 

28.09.2015

 

NOWOŚĆ! Nowy projektor w ofercie Hitachi - CP-WX4041WN

Projektor uniwersalny Hitachi CP-WX4041WN wyświetla obraz wysokiej rozdzielczości WXGA (1280x800), żywotność lampy wynosi nawet do 10 tys. godzin, a współczynnik kontrastu do 10000:1. Do tego urządzenie ma dwa wejścia HDMI i jest przystosowane do wyświetlania w sieci bezprzewodowej.

Kup teraz!

 

projektor hitachi cp-wx4041wn


 

 

 

15.10.2015

Projektor zastępczy w 24h

 

Firma Image Recording Solutions Sp. z o.o.,  wyłączny dystrybutor projektorów Hitachi w Polsce, ogłasza specjalną akcję dla nabywców projektorów instalacyjnych Hitachi. Wystarczy kupić projektor instalacyjny z serii 5000, 8000, 9000 i  wypełnić po zakupie formularz zgłoszeniowy. Można spać spokojnie, bo nawet jeśli projektor trzeba będzie oddać do naprawy,  w ciągu 24 godzin IRS Sp. z o.o. wyśle urządzenie zastępcze. Więcej...


 

 

28.09.2015

NOWOŚĆ! Nowy projektor w ofercie Hitachi - CP-EX301N.

Ma dwa tryby pracy Eco, przez co lampa osiąga żywotność nawet 10000 godzin. Korzystny cenowo projektor o standardowej projekcji gwarantujący wysokiej jakości obraz dzięki technologi Hitachi. Wydłużona gwarancja na lampę obniża koszty użytkowania projektora.


 

Promocje

 

29.10.2015

KOMUNIKAT! W związku z dużym zainteresowaniem tablicą interaktywną SMART SB480 w cenie 2999 zł brutto uprzejmie informujemy, że promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do 31 grudnia 2015 roku w zależności, co nastąpi jako pierwsze. Sprawdź, czy tablica Smart SB480 jest jeszcze dostępna...


 

 

26.10.2015

Hitachi zaprasza najlepszych sprzedawców do Dojo

Z nieukrywaną przyjemnością Hitachi zaprasza najlepszych sprzedawców projektorów Hitachi na szkolenie w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo”. Odbędzie się ono w dniach 25-27 stycznia 2016 roku. Zajęcia i warsztaty będą prowadzone po polsku, ale wyłącznie w japońskim stylu począwszy od kaligrafii, karate, a na projektorach Hitachi kończąc. Czytaj więcej...


 

14.10.2015

 

Z dumą prezentujemy ofertę promocyjną skierowaną do szkół, firm szkoleniowych i innych placówek edukacyjnych.

Wśród naszych propozycji znajdziecie Państwo produkty takie jak:

tablica interaktywna Smart M680, czyli najpopularniejsza tablica interaktywna na świecie

tablica interaktywna Smart SB480 (2 lata gwarancji).

Czytaj więcej...

Cyfrowa Szkoła

Soundbar JBL by Harman SB100 (głośnik pod telewizor) ze wzmacniaczem

399.00
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: JBL

Opis produktu Soundbar JBL by Harman SB100 (głośnik pod telewizor) ze wzmacniaczem

Wspaniały, wypełniający pomieszczenie dźwięk zapewniany przez pojedynczy głośnik soundbar. 

SB100 jest wyposażony we wzmacniacze, przełączniki oraz lewe i prawe stożki i kopułki, a to wszystko w jednym głośniku soundbar. Wbudowany układ wzmacniania ułatwia podłączenie systemu i jego obsługę oraz zapewnia moc 60 W na każdy z głośników.

Głośnik Cinema SB100 można w prosty sposób podłączyć do telewizora (kable w zestawie). Łatwy w montażu głośnik soundbar praktycznie nie wymaga konfiguracji. Wystarczy go podłączyć i od razu można zacząć z niego korzystać.

 

Do głośnika Cinema SB100 dołączony jest pilot o wielkości karty kredytowej. Jednak ten niesamowity głośnik soundbar może „nauczyć się” kodu sterowania głośnością (z wykorzystaniem podczerwieni) pilota posiadanego telewizora, dzięki czemu do sterowania głośnością głośnika soundbar niepotrzebny jest kolejny pilot.

 

Głośnik soundbar zapewniający przestrzenny dźwięk i możliwość natychmiastowego użycia – nie potrzebne są żadne dodatkowe głośniki. 

 

• Przestrzenny, wypełniający pomieszczenie dźwięk płynący z pojedynczego głośnika o stylowym wyglądzie 

• Możliwość dopasowania ustawień do umiejscowienia głośnika 

• Wiele wejść umożliwiających podłączenie cyfrowych i analogowych źródeł multimediów 

 Wspaniały głośnik soundbar zapewniający przestrzenny dźwięk w kinie domowym bez zbędnego bałaganu. 

Filmy i programy telewizyjne najlepiej wyglądają na ekranie płaskiego telewizora HD. Niestety, zwykle głośniki montowane w takich telewizorach są małe, a odtwarzany przez nie dźwięk jest nijaki i nie dorównuje niesamowitej jakości obrazu. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie, które nie zajmuje zbyt wiele miejsca. 

JBL Cinema SB100 to łatwy w użyciu dwukanałowy głośnik soundbar wyposażony w podwójne 3 1/2-calowe (89-milimetrowe) stożki niskotonowe wysokiej jakości, dwie 1 1/2-calowe (38-milimetrowe) kopułki wysokotonowe oraz wbudowany wzmacniacz 60 W. Wykorzystuje on również opatentowaną technologię HARMAN Display Surround zapewniającą scenę dźwiękową 3D wypełniającą całe pomieszczenie przy zaledwie dwóch kanałach. Głośnik SB100 to gotowe do użycia rozwiązanie umożliwiające łatwą konfigurację, zaprojektowane jako uzupełnienie dowolnego płaskiego telewizora o przekątnej 27 cali (686 milimetrów) lub większej. Głośniki JBL Cinema SB100 to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują niedrogiego i łatwego w użyciu zamiennika pozwalającego zastąpić małe, wbudowane głośniki telewizyjne. 

 

 

Specyfikacja: 

- Soundbar z Bluetooth do płaskich telewizorów LCD/LED/Plazma 

- Rozwiązanie plug-and-play 

- Głośnik niskotonowy 3-1/2" (89mm) 

- Głośnik wysokotonowy: 1" (25 mm) 

- Autorski system HARMAN Display Surround 

- Dwupozycyjna korekcja dźwięku 

- Pasmo przenoszenia: 60Hz - 20kHz (-6dB) 

- Moc wzmacniacza: 60W na kanał 

- Łączność Bluetooth 

- Wzmacniacz o mocy (RMS) 60W na kanał 

- Analogowe i optyczne wejścia audio 

- Dekodowanie Dolby Digital 

- Wzmocnienie basu 

- Dwa, bardzo wydajne głośniki oraz porty basowe 

- Zdolność uczenia się kodów pilota TV 

- Pobór mocy w trybie czuwania: <0,5W 

- Zasilanie: AC 230 V, 50 Hz 

- Wymiary (WxSxG): 116 x 901 x 103 mm 

- Waga: 5,1 kg 

 

Głośnik Cinema SB100 można postawić na półce lub stole bądź zamontować na ścianie, korzystając z dołączonych akcesoriów. Możliwość korzystania z dwupozycyjnego przełącznika korekcji dźwięku pozwala na osiągnięcie optymalnej jakości dźwięku niezależnie od położenia. Dzięki temu głośnik soundbar można umieścić w dowolnym miejscu, nie tracąc przy tym nic z jakości dźwięku.

 

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: