Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Nowości

 

30.03.2020

Rząd ogłosił program finansowania zakupu komputerów dla uczniów i nauczycieli. Organy prowadzące szkoły mogą składać wnioski od 1 kwietnia 2020 roku. W tym linku odkryją Państwo plik - kalkulator, który pomoże oszacować zapotrzebowanie na sprzęt i jego koszt.

Poniżej znajdziecie Państwo aktualną ofertę komputerów Acer dedykowanych do pracy szkole i nauczania zdalnego, a także ofertę niezbędnego oprogramowania ułatwiającego nauczanie zdalne.

W przypadku wątpliwości, które elementy ująć do zakupu, prosimy o kontakt na mail: kontakt@irs.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


 

Cyfrowa Szkoła

 

Seria notebooków TravelMate P2 wyposażona w procesory najnowszej generacji gwarantująca doskonałą równowagę między wydajnością a niezawodnością. To rodzina godnych zaufania urządzeń wspierających naukę, wystarczająco silnych, aby poradzić sobie z każdym niemal obciążeniem. 

 

 

Zestaw akcesoriów uzupełniających ZESTAW UCZNIOWSKI PODSTAWOWY Laboratoria Przyszłości 2021 r.

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Producent: Pasco

Opis produktu Zestaw akcesoriów uzupełniających ZESTAW UCZNIOWSKI PODSTAWOWY Laboratoria Przyszłości 2021 r.

Dodatkowe czujniki i urządzenia wykonawcze oraz akcesoria do nich, znacznie rozszerzające możliwości edukacyjne mikrokontrolera, a także oprogramowanie na komputery.

UWAGI:

*) – licencja na program SPARKvue potrzebna jest tylko jedna na całą szkołę, kupiona teraz lub wcześniej. Umożliwia ona pracę z mikrokontrolerem i czujnikami na komputerze. Program w wersji na tablety i smartfony jest bezpłatny.

Można wybrać cały zestaw lub tylko niektóre jego elementy.

 

Skład zestawu:

Cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w myśl Kodeksu Cywilnego. Cennik anuluje wszystkie poprzednie cenniki. Podane ceny nie uwzględniają kosztów transportu. Specyfikacja produktów podana jest orientacyjnie i może ulec zmianie bez powiadomienia.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: