Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Nowości

 

30.03.2020

Rząd ogłosił program finansowania zakupu komputerów dla uczniów i nauczycieli. Organy prowadzące szkoły mogą składać wnioski od 1 kwietnia 2020 roku. W tym linku odkryją Państwo plik - kalkulator, który pomoże oszacować zapotrzebowanie na sprzęt i jego koszt.

Poniżej znajdziecie Państwo aktualną ofertę komputerów Acer dedykowanych do pracy szkole i nauczania zdalnego, a także ofertę niezbędnego oprogramowania ułatwiającego nauczanie zdalne.

W przypadku wątpliwości, które elementy ująć do zakupu, prosimy o kontakt na mail: kontakt@irs.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


 

Cyfrowa Szkoła

 

Seria notebooków TravelMate P2 wyposażona w procesory najnowszej generacji gwarantująca doskonałą równowagę między wydajnością a niezawodnością. To rodzina godnych zaufania urządzeń wspierających naukę, wystarczająco silnych, aby poradzić sobie z każdym niemal obciążeniem. 

 

 

Bezprzewodowy moduł amperomierza EM-3534 PASCO

670.35
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: Pasco

Opis produktu Bezprzewodowy moduł amperomierza EM-3534 PASCO

Dla przyszłych elektryków – bezprzewodowy moduł amperomierza (EM-3534): do pomiaru małych natężeń prądu.

 

Moduł bezprzewodowego czujnika prądu jest przeznaczony do stosowania z zestawami obwodów modułowych PASCO (EM-3535 i EM-3536). Może być umieszczony w dowolnym miejscu obwodu i przesyłać zebrane dane bezprzewodowo do komputerów, Chromebooków, tabletów lub smartfonów.

Czujnik ten wchodzi w skład zestawu EM-3536 (Model obwodu prądu stałego i zmiennego – rozszerzony) i jest opcjonalnym elementem zestawu EM-3535 (Model obwodu prądu stałego – podstawowy).

 

Uwaga! Ponieważ czujnik ma bardzo niską rezystancję (0,1 Ω), nie zalecamy podłączania go bezpośrednio do akumulatora lub innego źródła napięcia bez obciążenia rezystancyjnego.

 

Cechy użytkowe

  • Prostota: wystarczy sparować i uruchomić, bez kabli i adapterów.
  • Zmienna częstotliwość próbkowania przydatna zarówno do badania szybko zmiennych zjawisk jak i do eksperymentów, które trwają wiele godzin, dni lub tygodni.
  • Super-szybkie próbkowanie dostępne przez połączenie USB w trybie seryjnym.
  • Trwała bateria-akumulator.
  • Obsługuje tryb zdalnej rejestracji danych bezpośrednio do czujnika w celu długotrwałych eksperymentów.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: