Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Nowości

 

30.03.2020

Rząd ogłosił program finansowania zakupu komputerów dla uczniów i nauczycieli. Organy prowadzące szkoły mogą składać wnioski od 1 kwietnia 2020 roku. W tym linku odkryją Państwo plik - kalkulator, który pomoże oszacować zapotrzebowanie na sprzęt i jego koszt.

Poniżej znajdziecie Państwo aktualną ofertę komputerów Acer dedykowanych do pracy szkole i nauczania zdalnego, a także ofertę niezbędnego oprogramowania ułatwiającego nauczanie zdalne.

W przypadku wątpliwości, które elementy ująć do zakupu, prosimy o kontakt na mail: kontakt@irs.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


 

Cyfrowa Szkoła

 

Seria notebooków TravelMate P2 wyposażona w procesory najnowszej generacji gwarantująca doskonałą równowagę między wydajnością a niezawodnością. To rodzina godnych zaufania urządzeń wspierających naukę, wystarczająco silnych, aby poradzić sobie z każdym niemal obciążeniem. 

 

 

Bezprzewodowy czujnik CO2 PS-3208 PASCO

2006.13
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: Pasco

Opis produktu Bezprzewodowy czujnik CO2 PS-3208 PASCO

Dla przyszłych biologów – czujnik dwutlenku węgla PS-3208): do badania fotosyntezy, oddychania ludzi, zwierząt i roślin oraz wielu innych doświadczeń.

 

Czujnik PS-3208 służy do pomiaru stężenia dwutlenku węgla w zamkniętym systemie lub w otwartym środowisku. Umożliwia przeprowadzenie pomiarów w kluczowych zagadnieniach nauk przyrodniczych: fotosyntezie, oddychaniu, obiegu węgla w przyrodzie. Podczas długotrwałych badań dane mogą być rejestrowane bezpośrednio na czujniku.

Osłona PS-3545 (element opcjonalny, dokupowany oddzielnie) chroni czujnik przed wodą, ale jest przepuszczalna dla dwutlenku węgla, umożliwiając pomiar gazu rozpuszczonego w cieczy. Daje to możliwość badania fotosyntezy i oddychania roślin lub zwierząt wodnych za pomocą pojemnika do badań lub specjalnej komory.

 

UWAGA! Czujnik wymaga nagrzewania przed przystąpieniem do właściwych pomiarów.

 

Połącz czujnik z urządzeniem komputerowym do zbierania danych i odczekaj 3 minuty. To czas potrzebny na osiągnięcie równowagi ze środowiskiem i ustabilizowanie się pracy czujnika.

 

Typowe zastosowania

  • pomiar poboru CO2 w terrarium podczas fotosyntezy
  • porównywanie poziomu CO2 w pomieszczeniach i na zewnątrz
  • badanie oddychania komórkowego drożdży
  • badanie reakcji chemicznych z udziałem CO2

 

Cechy użytkowe

  • Prostota: wystarczy sparować i uruchomić, bez kabli i adapterów
  • Zmienna częstotliwość próbkowania do rejestrowania szybkich zmian lub eksperymentów, które trwają wiele godzin, dni lub tygodni
  • Oferuje wygodną łączność bezprzewodową Bluetooth i długotrwałe zasilanie baterią pastylkową
  • Rejestruje dane bezpośrednio w czujniku w celu przeprowadzania eksperymentów w terenie

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: