Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Nowości

 

30.03.2020

Rząd ogłosił program finansowania zakupu komputerów dla uczniów i nauczycieli. Organy prowadzące szkoły mogą składać wnioski od 1 kwietnia 2020 roku. W tym linku odkryją Państwo plik - kalkulator, który pomoże oszacować zapotrzebowanie na sprzęt i jego koszt.

Poniżej znajdziecie Państwo aktualną ofertę komputerów Acer dedykowanych do pracy szkole i nauczania zdalnego, a także ofertę niezbędnego oprogramowania ułatwiającego nauczanie zdalne.

W przypadku wątpliwości, które elementy ująć do zakupu, prosimy o kontakt na mail: kontakt@irs.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


 

Cyfrowa Szkoła

 

Seria notebooków TravelMate P2 wyposażona w procesory najnowszej generacji gwarantująca doskonałą równowagę między wydajnością a niezawodnością. To rodzina godnych zaufania urządzeń wspierających naukę, wystarczająco silnych, aby poradzić sobie z każdym niemal obciążeniem. 

 

 

Bezprzewodowy moduł generatora sygnału AC/DC EM-3533 PASCO

1335.78
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: Pasco

Opis produktu Bezprzewodowy moduł generatora sygnału AC/DC EM-3533 PASCO

Dla przyszłych programistów i elektryków – moduł generatora sygnału(EM-3533): jako element wykonawczy przy programowaniu w Blockly oraz do zasilania obwodów napięciem 3V.

 

Moduł bezprzewodowego generatora sygnału AC/DC jest przeznaczony do stosowania z zestawami obwodów modułowych PASCO (EM-3535 i EM-3536). Może być umieszczony w dowolnym miejscu obwodu i pełnić rolę zasilacza prądu stałego lub generatora sygnałów zmiennych, sinusoidalnych, trójkątnych i prostokątnych. Pracą modułu steruje się bezprzewodowo za pomocą oprogramowania PASCO SPARKvue lub Capstone.

Wbudowany akumulator zapewnia długotrwałe zasilanie obwodów modułowych i jest ładowany za pomocą dołączonego kabla USB. Wewnętrzny czujnik napięcia przez cały czas monitoruje napięcie wyjściowe.

 

Element ten zwiększa liczbę i rodzaj eksperymentów, które można wykonywać przy użyciu obwodów modułowych, miedzy innymi z zakresu prawa Ohma oraz badania obwodów RC i LRC.

 

Cechy użytkowe

 

Kompatybilny z modułowymi obwodami PASCO (EM-3535 i EM-3536)

Wyjście: ± 3V

Sygnały: DC, sinus, trójkąt, prostokąt

Łączność: Bluetooth Low Energy

Bateria: akumulator

Sterowane za pomocą oprogramowania PASCO SPARKvue lub Capstone (wymagane).

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: