Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Nowości

 

30.03.2020

Rząd ogłosił program finansowania zakupu komputerów dla uczniów i nauczycieli. Organy prowadzące szkoły mogą składać wnioski od 1 kwietnia 2020 roku. W tym linku odkryją Państwo plik - kalkulator, który pomoże oszacować zapotrzebowanie na sprzęt i jego koszt.

Poniżej znajdziecie Państwo aktualną ofertę komputerów Acer dedykowanych do pracy szkole i nauczania zdalnego, a także ofertę niezbędnego oprogramowania ułatwiającego nauczanie zdalne.

W przypadku wątpliwości, które elementy ująć do zakupu, prosimy o kontakt na mail: kontakt@irs.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


 

Cyfrowa Szkoła

 

Seria notebooków TravelMate P2 wyposażona w procesory najnowszej generacji gwarantująca doskonałą równowagę między wydajnością a niezawodnością. To rodzina godnych zaufania urządzeń wspierających naukę, wystarczająco silnych, aby poradzić sobie z każdym niemal obciążeniem. 

 

 

Bezprzewodowy czujnik temperatury PS-3201 PASCO 2 szt.

922.50
Usuń z ulubionych

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: Pasco

Opis produktu Bezprzewodowy czujnik temperatury PS-3201 PASCO 2 szt.

Do doświadczeń z różnych dziedzin przyrody – dwa czujniki temperatury (PS-3201): do porównywania temperatur, badania przepływu ciepła i wielu innych doświadczeń (również dla młodszych dzieci).

 

Łatwy w obsłudze, wytrzymały (odporny na kurz i wodę) o wysokiej rozdzielczości, czujnik temperatury, łączy się bezprzewodowo ze wszystkimi urządzeniami bez potrzeby korzystania z interfejsu.

Ten wytrzymały, bezprzewodowy czujnik o wysokiej rozdzielczości wyposażony jest w sondę temperatury ze stali nierdzewnej, dostosowaną do najbardziej wymagających zastosowań. Może być używany w wielu eksperymentach, ponieważ rejestruje nawet niewielkie zmiany temperatury wywołane reakcjami chemicznymi, prądami konwekcyjnymi, a nawet zmianę temperatury skóry. Uczniowie lub studenci mają możliwość dokonywania odczytów temperatury w czasie rzeczywistym, ale także mogą zapisywać, wyświetlać i analizować dane np. za pomocą programu SPARKvue, na niemal dowolnym urządzeniu (komputerze, tablecie, smartfonie).

Uwaga: Plastikowa obudowa czujnika jest przystosowana do pracy w temperaturach od -10 ºC do 40 ºC. Oznacza to, że nie może być narażona na takie same temperatury, jak sama sonda ze stali nierdzewnej. W przypadku eksperymentów z ekstremalnymi temperaturami zalecamy, aby zamontować czujnik w odpowiednim statywie.

 

Cechy użytkowe

  • Prostota: wystarczy sparować i uruchomić, bez kabli i adapterów
  • Zmienna częstotliwość próbkowania do rejestrowania szybkich zmian lub eksperymentów, które trwają wiele godzin, dni lub tygodni.
  • Oferuje wygodną łączność bezprzewodową Bluetooth i długotrwałe zasilanie baterią pastylkową
  • Rejestruje dane bezpośrednio w czujniku w celu przeprowadzania eksperymentów w terenie
  • Odporny na kurz, brud, piasek i wodę (1 metr przez 30 minut)

 

Łączność bezprzewodowa Bluetooth 4

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: