Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Nowości

 

30.03.2020

Rząd ogłosił program finansowania zakupu komputerów dla uczniów i nauczycieli. Organy prowadzące szkoły mogą składać wnioski od 1 kwietnia 2020 roku. W tym linku odkryją Państwo plik - kalkulator, który pomoże oszacować zapotrzebowanie na sprzęt i jego koszt.

Poniżej znajdziecie Państwo aktualną ofertę komputerów Acer dedykowanych do pracy szkole i nauczania zdalnego, a także ofertę niezbędnego oprogramowania ułatwiającego nauczanie zdalne.

W przypadku wątpliwości, które elementy ująć do zakupu, prosimy o kontakt na mail: kontakt@irs.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


 

Cyfrowa Szkoła

 

Seria notebooków TravelMate P2 wyposażona w procesory najnowszej generacji gwarantująca doskonałą równowagę między wydajnością a niezawodnością. To rodzina godnych zaufania urządzeń wspierających naukę, wystarczająco silnych, aby poradzić sobie z każdym niemal obciążeniem. 

 

 

Opropgramowanie SparkVue PASCO do przeprowadzania eksperymentów - licencja na wszystkie komputery w szkole

2229.35
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Pasco

Opis produktu Opropgramowanie SparkVue PASCO do przeprowadzania eksperymentów - licencja na wszystkie komputery w szkole

Program SPARKvue stworzono od podstaw z myślą o środowisku nauczania. Aplikacja gwarantuje bezproblemową integrację nowoczesnych technologii zbierania danych z czujników ze środowiskiem nauczania i nauki.

Wystarczy podłączyć dowolny z ponad 70 czujników firmy PASCO (za pośrednictwem modułu Bluetooth firmy PASCO, złącza PASPORT® AirLink 2 lub SPARKlink Air) i rozpocząć pomiary szerokiego zakresu zjawisk, w tym pH, temperatury, siły, stężenia dwutlenku węgla i wielu innych.

 

Główne funkcje:

 

•Pomiar i wyświetlanie danych z czujników w czasie rzeczywistym

 

•Wyświetlanie danych na wykresach, wykresach słupkowych, miernikach analogowych, numerycznie lub w tabeli

 

•Analiza danych za pomocą wbudowanych narzędzi statystycznych

 

•Otwieranie i wykonywanie dowolnego z ponad 60 dostępnych darmowo online interaktywnych czynności laboratoryjnych SPARKlab®

 

•Tworzenie elektronicznych dzienników laboratoryjnych studenta

 

•Teraz dostępne są opcje udostępniania w chmurze obliczeniowej za pośrednictwem takich usług, jak Dropbox, Google Drive i inne

 

•Nowe opcje odpowiedzi obejmują wielokrotny wybór, listy rozwijane oraz wprowadzanie dowolnego tekstu

 

Zaprojektowane na potrzeby nauczania przedmiotów przyrodniczych i ścisłych:

 

Wygodne adnotacje, zrzuty ekranu i elektroniczne dzienniki z obsługą dialogu pomiędzy uczniami, prezentacji w klasie oraz możliwości oceniania. Program SPARKvue wykracza poza pomiary i analizy, i udostępnia je razem z innymi narzędziami, aby zapewnić przeniesienie nauczania na wyższy poziom.

 

Dzięki interaktywnym czynnościom laboratoryjnym SPARKlab nauczyciele mogą łączyć zawartość instruktażową, zbieranie i analizę danych w czasie rzeczywistym, monity refleksyjne i wiele więcej — a wszystko w całości w obrębie środowiska SPARKvue. Z licencją SPARKvue za darmo dostępnych jest ponad 60 czynności SPARKlab. Można też stworzyć swoje własne!

 

SPARKvue to członek rodziny produktów SPARKscience™ firmy PASCO, które zapewniają użytkownikom te same doznania we wszystkich środowiskach technologicznych, od komputerów stacjonarnych po netbooki, interaktywne tablice i oczywiście tablety. Niezależnie od używanej w klasie lub szkole technologii, nauczyciele i uczniowie mogą dzielić te same doznania — stawiając na pierwszym miejscu samo uczenie się i upraszczając zarządzanie klasą.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: