Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Nowości

 

30.03.2020

Rząd ogłosił program finansowania zakupu komputerów dla uczniów i nauczycieli. Organy prowadzące szkoły mogą składać wnioski od 1 kwietnia 2020 roku. W tym linku odkryją Państwo plik - kalkulator, który pomoże oszacować zapotrzebowanie na sprzęt i jego koszt.

Poniżej znajdziecie Państwo aktualną ofertę komputerów Acer dedykowanych do pracy szkole i nauczania zdalnego, a także ofertę niezbędnego oprogramowania ułatwiającego nauczanie zdalne.

W przypadku wątpliwości, które elementy ująć do zakupu, prosimy o kontakt na mail: kontakt@irs.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


 

Cyfrowa Szkoła

 

Seria notebooków TravelMate P2 wyposażona w procesory najnowszej generacji gwarantująca doskonałą równowagę między wydajnością a niezawodnością. To rodzina godnych zaufania urządzeń wspierających naukę, wystarczająco silnych, aby poradzić sobie z każdym niemal obciążeniem. 

 

 

Oprogramowanie interatywne SMART Learning Suite zawierające moduł do nauki zdalnej 1 rok subskrypcji wersji Premium

304.79
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny w 48 godzin

Producent: Smart

Opis produktu Oprogramowanie interatywne SMART Learning Suite zawierające moduł do nauki zdalnej 1 rok subskrypcji wersji Premium

SMART Learning Suite jest rozwiązaniem pozwalającym na stworzenie prawdziwie interaktywnej treści. Uczniowie przestają być jedynie odbiorcami, stają się twórcami edukacyjnych treści (możliwość przekształcania slajdu w ćwiczenie indywidualne lub grupowe – uczniowie mogą w swoich urządzeniach pisać po slajdzie, dodawać zdjęcia, zaznaczać kolorami itd.).

 

Twórcy SMART Learning Suite myślą również o wygodzie nauczycieli. Oszczędność czasu i zmniejszenie nakładu pracy umożliwia funkcja importu plików PDF oraz prezentacji PowerPoint. W dalszej kolejności tak pobrane slajdy lub strony mogą być sprawnie przekształcone w interaktywne treści poprzez uczynienie z nich ćwiczeń dla poszczególnych uczniów, jak i pracy w grupach. Dodatkowo przekształcone treści można wzbogacić w 12 różnego rodzaju aktywności typu sortowanie, łączenie w pary, uzupełnianie pustych miejsc itd., czy też quizy/testy.

 

Nowe zastosowanie dla SMART Learning Suite znaleźli nauczyciele z całego świata w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 i zamknięcia szkół. Oparta na chmurze klasa oferowana przez SLSO z łatwością wspiera współpracę uczniów na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu i czasie, przełamując bariery uczenia się na odległość. Wspólne działania w obszarze roboczym umożliwiają uczniom współdziałanie z domu na wspólnym cyfrowym obszarze, aby wspólnie tworzyć, dodawać treści i rozwiązywać problemy. Nauczyciele mogą łatwo sprawdzić, który uczeń dodał jaką treść oraz dodać opinie i pytania uzupełniające dla uczniów w wirtualnym obszarze roboczym.

Wysoką jakość rozwiązań w zakresie sprzętu i oprogramowania zapewniają 32 letnie doświadczenie firmy Smart Technologies oraz ciągła współpraca z nauczycielami i zarządzającymi sektorem edukacyjnym. Celem firmy jest dostarczanie rozwiązań i usług technologicznych pomagających w osiągnięciu lepszych wyników, niezależnie od tego, czy dotyczy to poprawy uczenia się uczniów, czy też zwiększania się produktywności zespołów.

 

Więcej o SMART Learning Suite czytaj tutaj...

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: