Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Nowości

 

15.10.2019 

Projektor laserowy Maxell MP-WU5503 jest godnym polecenia projektorem do stałych instalacji w salach konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych, uniwersyteckich. Żywotność urządzenia wynosi aż 20 000 godzin, jasność 5000 ANSI, rozdzielczość WUXGA. Już te parametry wskazują, że Maxell MP-WU5503 jest urządzeniem do montażu w dużych, nawet jasno nasłonecznionych salach, gdzie może być intensywnie eksploatowany.


 

 

01.10.2019

Przedstawiamy nowy na rynku projektor uniwersalny Maxell MC-EU5001. Daje obraz o jasności 5000 ANSI i kontraście WUXGA 1920x1200. Projektor dzięki kompaktowej obudowie może być stosowany jako urządzenie przenośne. Łatwość podłączenia i konfiguracji umożliwia rozpoczęcie prezentacji w kilka sekund. MC-EU5001 może być stsowany w biurach, salach konferencyjnych i szkołach. 


 

 

31.12.2018

Programy rządowe,  takie jak Cyfrowa Szkoła czy Aktywna Tablica, zachęcają szkoły do przeprowadzania lekcji wspieranych technologią informacyjną i komunikacyjną przez dofinansowanie zakupu urządzeń, w tym monitorów interaktywnych, tablic interaktywnych z projektorami krótkoogniskowymi.

O ile tablice interaktywne zadomowiły się w polskich szkołach, o tyle monitory interaktywne dopiero w nich się powoli pojawiają. Duże zasługi ma w tym zakresie trwający od dwóch lat program Aktywna Tablica, z którego szkoły podstawowe będą mogły skorzystać także w 2019 roku. Nadal jednak monitory interaktywne pozostają relatywnie nieznanym sprzętem, stąd dyrektorzy i nauczyciele w szkołach zadają sobie pytanie:

Jaki monitor interaktywny wybrać do szkoły?


 

 

02.10.2017

Firma Hitachi zaprasza najlepszych sprzedawców projektorów na prawdziwie góralskie atrakcje w dniach 7-9 marca 2018 roku. 

Zobacz, jak się zdobyć szczyt!


 

Promocje

 

29.10.2015

KOMUNIKAT! W związku z dużym zainteresowaniem tablicą interaktywną SMART SB480 w cenie 2999 zł brutto uprzejmie informujemy, że promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do 31 grudnia 2015 roku w zależności, co nastąpi jako pierwsze. Sprawdź, czy tablica Smart SB480 jest jeszcze dostępna...


 

 

26.10.2015

Hitachi zaprasza najlepszych sprzedawców do Dojo

Z nieukrywaną przyjemnością Hitachi zaprasza najlepszych sprzedawców projektorów Hitachi na szkolenie w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo”. Odbędzie się ono w dniach 25-27 stycznia 2016 roku. Zajęcia i warsztaty będą prowadzone po polsku, ale wyłącznie w japońskim stylu począwszy od kaligrafii, karate, a na projektorach Hitachi kończąc. Czytaj więcej...


 

14.10.2015

 

Z dumą prezentujemy ofertę promocyjną skierowaną do szkół, firm szkoleniowych i innych placówek edukacyjnych.

Wśród naszych propozycji znajdziecie Państwo produkty takie jak:

tablica interaktywna Smart M680, czyli najpopularniejsza tablica interaktywna na świecie

tablica interaktywna Smart SB480 (2 lata gwarancji).

Czytaj więcej...

Cyfrowa Szkoła

Bezprzewodowy czujnik temperatury PS-3201

344.40
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny w 14 dni roboczych

Producent: Pasco

Opis produktu Bezprzewodowy czujnik temperatury PS-3201

Łatwy w obsłudze, wytrzymały (odporny na kurz i wodę) o wysokiej rozdzielczości, czujnik temperatury, łączy się bezprzewodowo ze wszystkimi urządzeniami bez potrzeby korzystania z interfejsu.

 

Możesz złożyć zamówienie lub dopytać o szczegóły:

pisząc na: sklep@av-systemy.pl

dzwoniąc pod numer: 22 752 27 88-96

 

 

bezprzewodowy czujnik temperatury pasco

 

 

 

Ten wytrzymały, bezprzewodowy czujnik o wysokiej rozdzielczości wyposażony jest w sondę temperatury ze stali nierdzewnej, dostosowaną do najbardziej wymagających zastosowań. Może być używany w wielu eksperymentach, ponieważ rejestruje nawet niewielkie zmiany temperatury wywołane reakcjami chemicznymi, prądami konwekcyjnymi, a nawet zmianę temperatury skóry. Uczniowie lub studenci mają możliwość dokonywania odczytów temperatury w czasie rzeczywistym, ale także mogą zapisywać, wyświetlać i analizować dane np. za pomocą programu SPARKvue, na niemal dowolnym urządzeniu (komputerze, tablecie, smartfonie).

Uwaga: Plastikowa obudowa czujnika jest przystosowana do pracy w temperaturach od -10 ºC do 40 ºC. Oznacza to, że nie może być narażona na takie same temperatury, jak sama sonda ze stali nierdzewnej. W przypadku eksperymentów z ekstremalnymi temperaturami zalecamy, aby zamontować czujnik w odpowiednim statywie.

 

Cechy użytkowe

 • Prostota: wystarczy sparować i uruchomić, bez kabli i adapterów
 • Zmienna częstotliwość próbkowania do rejestrowania szybkich zmian lub eksperymentów, które trwają wiele godzin, dni lub tygodni.
 • Oferuje wygodną łączność bezprzewodową Bluetooth i długotrwałe zasilanie baterią pastylkową
 • Rejestruje dane bezpośrednio w czujniku w celu przeprowadzania eksperymentów w terenie
 • Odporny na kurz, brud, piasek i wodę (1 metr przez 30 minut)
 • Łączność bezprzewodowa Bluetooth 4

 

Kompatybilność / wymagania systemowe

Każdy nowy model Mac, iPad, iPhone, tablet lub smartfon z systemem Android oraz każdy komputer PC z systemem Windows 10 w wersji Creators Edition 1703 lub nowszej obsługuje bezpośrednie połączenie z urządzeniami PASCO Bluetooth 4. Starsze urządzenia wymagają Adaptera USB-Bluetooth 4.0 (PS-3500).

 

Oprogramowanie

Łącząc czujnik bezprzewodowy z komputerem, należy używać programu SPARKvue lub bardziej zaawansowanego, PASCO Capstone. W przypadku połączenia z tabletem, Chromebookiem lub smartfonem, należy korzystać ze SPARKvue w wersji bezpłatnej.

 

Długoterminowa rejestracja danych

Istnieje możliwość długoterminowego gromadzenia danych bezpośrednio w czujniku.
W tym trybie czujniki bezprzewodowy zbiera odczyty do wbudowanej pamięci przez wiele godzin, dni, tygodni lub nawet miesięcy bez konieczności łączenia z komputerem, tabletem, Chromebookiem lub smartfonem. Po zakończeniu eksperymentu należy po prostu podłączyć czujnik do urządzenia z uruchomionym oprogramowaniem PASCO i pobrać wszystkie zarejestrowane pomiary.

 

Wideo dotyczące rejestracji danych:

 

 

Film instruktażowy:

 

Inne filmy instruktażowe <- KLIKNIJ TUTAJ

 

Dane techniczne 

Zakres

 • Od -40ºC do 125ºC
 • Uwaga: ten zakres dotyczy sondy czujnika ze stali nierdzewnej. Plastikowa obudowa czujnika jest odporna na temperatury z zakresu od -10ºC do 40ºC; długie okresy pracy w skrajnych wartościach mogą mieć wpływ na żywotność baterii.

Dokładność

 • ±0.5ºC

Rozdzielczość

 • 0.01ºC

Jednostki

 • ºC, K and ºF

Gromadzenie danych

 • Tak

Max częstotliwość odczytów

 • 10 Hz

Bateria

 • Pastylkowa
 • Przewidywany czas pracy baterii > 1 rok

Łączność

 • Bluetooth® Smart (Bluetooth 4.0)

Stopień ochrony IP

 • IP67

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: