Moje konto Moje konto

Monitor interaktywny Samsung 65QMF - Aktywna Tablica

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Producent: Samsung

Opis produktu Monitor interaktywny Samsung 65QMF - Aktywna Tablica

UWAGA! Cena i warunki dostawy tylko dla klientów wypełniających wnioski i kupujących w ramach rządowego programu Aktywna Tablica. Zgodnie z wymaganiami programu Aktywna Tablica cena zawiera dostawę do klienta, okablowanie (HDMI i USB), instalacje standardową, szkolenie z obsługi monitora i oprogramowania. 

Dodatkowo do monitorów interaktywnych SAMSUNG jest dodawane szkolenie dydaktyczne obejmujące wykorzystanie TIK w nauczaniu.

 

Możesz złożyć zamówienie lub dopytać o szczegóły:

pisząc na: sklep@av-systemy.pl

dzwoniąc pod numer: 22 752 27 88-96

 

 

6 powodów dla których warto wybrać

Monitor Interaktywny Samsung:

 

1. Odpowiedni ekran

Monitor o 65” matrycy zwiększa komfort uczenia się. Większość urządzeń dostępnych na rynku to ekrany 55”. Spełniają one podstawowe wymogi, jednak mogą nie być wystarczające dla komfortowej pracy w grupie. Nasza tablica zapewnia komfort uczniom nawet w licznych, 30-osobowych klasach. Dzięki takiej wielkości także uczniowie w dalszych ławkach będą mieli komfort widzenia.

2. Współpraca

Do Interaktywnego monitora Samsung można podłączyć nawet do 10 urządzeń, niezależnie z jakich korzystają uczniowie. Monitor pozwala na podłączenie urządzeń o systemie operacyjnym Android, iOS oraz Windows. Umożliwia to aktywizacje uczniów, efektywne włączenie ich w prace grupową , możliwość bezpośredniej prezentacji wyników pracy uczniów na monitorze.

3. Doskonała jasność

Wszystkie treści na ekranie monitora interaktywnego są idealnie widoczne niezależnie od nasłonecznienia, obraz jest zawsze bardzo czytelny, dzięki czemu szkoła nie potrzebuje montować rolet w klasach (np. jak do projektora).

4. Zero kalibracji

Monitora interaktywnego nie trzeba kalibrować, działa od razu po włączeniu, w przeciwieństwie do projektorowych rozwiązań, gdzie obraz trzeba dostosować do przekątnej. Włączasz i uczysz.

5. Nagłośnienie

Interaktywny monitor Samsung posiada wbudowane głośniki 2x15W, które są w zupełności wystarczające dla potrzeb 30-osobowej klasy.

6. Niezawodność, czyli niższy koszt

Samsung daje 3-letnia gwarancje na monitory interaktywne. Rynkowy standard to 2-letnia gwarancja. Czas pracy monitora przewidziany jest na 50.000 h, czyli ponad 7 lat pracy w warunkach szkolnych.

 

Opinie nauczycieli

Monika Gnutek, nauczycielka w szkole podstawowej w Żarnowcu My, dorośli mamy często inne podejście do technologii niż dzieci. Wychowani na tablicy kredowej boimy się innowacji. Jednak współcześni uczniowie są bardziej otwarci i warto, byśmy jako nauczyciele im dorównywali. Wykorzystując nowe technologie, takie jak np. monitory interaktywne, zajęcia są ciekawe, a przez to wzrasta zaangażowanie ze strony uczniów. Pojawia się tez chęć współpracy.

Sylwester Zasonski, nauczyciel szkoły podstawowej w Skarżysku – Kamiennej Tablica interaktywna pomaga skupić uwagę uczniów, aktywizuje do udziału w lekcji, pozwala pokazać ich kreatywność. Podobnie, jak Internet jest dziś naturalnym środowiskiem dla dzieci i młodzieży, tak interaktywny monitor może być typowym narzędziem stosowanym w trakcie lekcji. Dzięki przepastnym internetowym zasobom oraz dzieleniu się wiedzą i przygotowanymi przez nauczycieli materiałami takimi, jak np. blogi: Mistrzów Kodowania, Superbelfrów oraz innych, tablica interaktywna pozwala ograniczyć czas na przygotowanie materiałów do lekcji. Jestem wielkim zwolennikiem wykorzystywania nowoczesnych technologii w mojej pracy i nie wyobrażam sobie powrotu do czasów kiedy pracowano z tablica i kreda lub ewentualnie kserówka.

Zyta Czechowska i Jolanta Majkowska, nauczycielki ZSS w Kowanówku i autorki blogów edukacyjnych http://www.specjalni.pl/ Należy pamiętać o tym, ze monitor interaktywny to coś więcej niż narzędzie do projekcji filmów, prezentacji czy plików graficznych. Dzięki odpowiednim, dostosowanym do umiejętności i możliwości psychofizycznych dzieci ćwiczeniom interaktywnym, mogą oni wchodzić w interakcje, brać aktywny udział w zajęciach, a jednocześnie oswajać eis z nowoczesnymi technologiami.Interaktywny monitor w klasie, to z pewnością zmiana stylu nauczania. Tradycyjne metody edukacji musiały ulec zmianie i ustąpić na rzecz nowoczesnych i coraz lepszych narzędzi. Obawę przed
korzystaniem z interaktywnego monitora rodziła nieznajomość oprogramowania oraz dylematy, czy posiadam wystarczająca wiedzę i umiejętności, by w jak największym stopniu wykorzystać możliwości jakie daje nam to urządzenie. Obawy okazały się nie uzasadnione, bo oprogramowanie jest intuicyjne.

 

Jeśli chcesz wpisać ten produkt do kalkulacji kosztów w III części wniosku w programie Aktywna Tablica, poniżej znajduje się sugestia, jak to zrobić:

Przy założeniu, że udział własny jest w formie rzeczowej.

 

 

 

Poradnik, jak szkoła może wypełnić cały wniosek, otworzy się po kliknięciu tutaj!

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

tel. kom.: 664 902 920

 

  

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: