Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Nowości

 

15.10.2019 

Projektor laserowy Maxell MP-WU5503 jest godnym polecenia projektorem do stałych instalacji w salach konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych, uniwersyteckich. Żywotność urządzenia wynosi aż 20 000 godzin, jasność 5000 ANSI, rozdzielczość WUXGA. Już te parametry wskazują, że Maxell MP-WU5503 jest urządzeniem do montażu w dużych, nawet jasno nasłonecznionych salach, gdzie może być intensywnie eksploatowany.


 

 

01.10.2019

Przedstawiamy nowy na rynku projektor uniwersalny Maxell MC-EU5001. Daje obraz o jasności 5000 ANSI i kontraście WUXGA 1920x1200. Projektor dzięki kompaktowej obudowie może być stosowany jako urządzenie przenośne. Łatwość podłączenia i konfiguracji umożliwia rozpoczęcie prezentacji w kilka sekund. MC-EU5001 może być stsowany w biurach, salach konferencyjnych i szkołach. 


 

 

31.12.2018

Programy rządowe,  takie jak Cyfrowa Szkoła czy Aktywna Tablica, zachęcają szkoły do przeprowadzania lekcji wspieranych technologią informacyjną i komunikacyjną przez dofinansowanie zakupu urządzeń, w tym monitorów interaktywnych, tablic interaktywnych z projektorami krótkoogniskowymi.

O ile tablice interaktywne zadomowiły się w polskich szkołach, o tyle monitory interaktywne dopiero w nich się powoli pojawiają. Duże zasługi ma w tym zakresie trwający od dwóch lat program Aktywna Tablica, z którego szkoły podstawowe będą mogły skorzystać także w 2019 roku. Nadal jednak monitory interaktywne pozostają relatywnie nieznanym sprzętem, stąd dyrektorzy i nauczyciele w szkołach zadają sobie pytanie:

Jaki monitor interaktywny wybrać do szkoły?


 

 

02.10.2017

Firma Hitachi zaprasza najlepszych sprzedawców projektorów na prawdziwie góralskie atrakcje w dniach 7-9 marca 2018 roku. 

Zobacz, jak się zdobyć szczyt!


 

Promocje

 

29.10.2015

KOMUNIKAT! W związku z dużym zainteresowaniem tablicą interaktywną SMART SB480 w cenie 2999 zł brutto uprzejmie informujemy, że promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do 31 grudnia 2015 roku w zależności, co nastąpi jako pierwsze. Sprawdź, czy tablica Smart SB480 jest jeszcze dostępna...


 

 

26.10.2015

Hitachi zaprasza najlepszych sprzedawców do Dojo

Z nieukrywaną przyjemnością Hitachi zaprasza najlepszych sprzedawców projektorów Hitachi na szkolenie w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo”. Odbędzie się ono w dniach 25-27 stycznia 2016 roku. Zajęcia i warsztaty będą prowadzone po polsku, ale wyłącznie w japońskim stylu począwszy od kaligrafii, karate, a na projektorach Hitachi kończąc. Czytaj więcej...


 

14.10.2015

 

Z dumą prezentujemy ofertę promocyjną skierowaną do szkół, firm szkoleniowych i innych placówek edukacyjnych.

Wśród naszych propozycji znajdziecie Państwo produkty takie jak:

tablica interaktywna Smart M680, czyli najpopularniejsza tablica interaktywna na świecie

tablica interaktywna Smart SB480 (2 lata gwarancji).

Czytaj więcej...

Cyfrowa Szkoła

Zestaw interaktywny: Monitor interaktywny 55'' + system do nauki w ruchu IMO-LEARN i3

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Opis produktu Zestaw interaktywny: Monitor interaktywny 55'' + system do nauki w ruchu IMO-LEARN i3

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju zestaw interaktywny, w skład którego wchodzą monitor interaktywny i3 55'' z system do nauki w ruchu IMO-LEARN (4 kostki, 4 detektory ruchu, odbiornik bluetooth).

 

Możesz złożyć zamówienie lub dopytać o szczegóły:

pisząc na: sklep@av-systemy.pl

 

dzwoniąc pod numer: 22 752 27 88-96

 

 

 I3, czyli 3xi

Interaktywność

- 20 punktów dotykowych

- Technologia dotyku V-sense umożliwia pracę za pomocą palca, długopisu, rysika

- Półka na pisaki przymonitorze

 

Inspiracje

- podłączenie plug  & play od windows 7 w górę

- rozpoznawanie gestów

- szybki czas reakcji

 

Integracje

- przeglądarka internetowa

- przeglądarka obrazów i odtwarzacz plików audio i wideo

- uchwyt do zamontowania komputera i3

- złącze OPS do integracji z komputerem PC

- wejście USB z przodu monitora ułatwiające łatwe podłączenie pendrive’a lub innego źródłą plików (np. dysk zewnętrzny)

- szkło o grubości 4mm z powłoką antyrefeksyjną

- wbudowany wzmacniacz i głośniki 

- uchwyt ścienny do zamontowania monitora

 

- monitor przystosowany do stosowania 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

 


 

 

 

IMO-Learn redefiniuje sposób uczenia się i zapewnia nowe, rewolucyjne doświadczenia płynące z nauki. Nie polega już ona na siedzeniu w bezruchu, ale na aktywności fizycznej. Jesteśmy poruszeni przez naukę.

 

Zestaw zawiera:

- 4 kostki

- 4 detektory ruchu

- odbiornik bluetooth

 

 

 

 

 

 

 

Siedzenie bez ruchu w klasie jest taaaaakie staroświeckie. Powiemy ci dlaczego.

Unikalne aktywne środowisko do nauki
Moduł IMO-Learn składa się z innowacyjnych foteli z lub bez czujników ruchu, podręcznika z 53 ćwiczeniami oraz 3 metodami nauki: siedzeniem dynamicznym, aktywną nauką analogową oraz cyfrową nauką kinetyczną. Jest to zastosowania w różnych dziedzinach nauczania: w matematyce, lingwistyce, ćwiczeniach równowagi i ambitnych łamigłówkach.

Ergonomiczne i trwałe materiały
Siedzenie są wykonane ze spienionego polipropylenu (PPE), który odpowiada za ich nietypowy kształt. Są lekkie i sprostają nieostrożnemu obchodzeniu się podczas normalnego użytkowania. PPE jest odporny na wilgoć i zapewnia dobrą odporność na wysokie temperatury. Ponadto, nadaje się do ponownego wykorzystania (recycling) oraz jego proces wytwarzania jest niskoemisyjny.

Elastyczna, skalowalna konfiguracja
IMO-Learn oferuje cztery podstawowe konfiguracje, które są łatwe do skonfigurowania w klasie. Te konfiguracje są jedynie punktem wyjścia. Wszystko zależy od nauczycieli i uczniów – mogą wymyślić i stworzyć inne.

Dynamiczna, cyfrowa nauka
IMO-Learn łączy naukę i ruch, co umożliwi dzieciom bardziej intensywną naukę oraz da upust swojej kreatywności. Siedzenie są wyposażone w indywidualnie zaprojektowane czujniki ruchu, mogą być łatwo połączone online z oprogramowaniem i3LEARNHUB . Wynik: system nauczania wykorzystujący oprogramowanie cyfrowej płyty, który zapewnia natychmiastową informację zwrotną dla nauczycieli i uczniów.

Zaprojektowany przez nauczycieli i uczniów, dla nauczycieli i uczniów
53 podstawowych ćwiczeń, kształt i materiał siedzeń oraz różne koncepcje nauczania zostały opracowane w ścisłej współpracy z 8 nauczycielami i 100 uczniami. Ten intensywny proces współtworzenia zaowocował unikalnym, innowacyjnym środowiskiem do nauki.

 

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: